Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 3.0
Blue Spring RideRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0