Series
Ratings
27
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 2.5- The Final MatchRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 2.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5- LA ArirangRated ★ 3.5
Nonstop 5Rated ★ 3.5
NonstopRated ★ 3.5
NonstopRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.0
Nonstop 1Rated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5