Series
Ratings
145
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Love Alarm Season 2Rated ★ 2.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- GintamaRated ★ 4.5
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
Singles' InfernoRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5