Titles you rated
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 5.0
Johnny ExpressRated ★ 0.5
WhiplashRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 1.5
CinderellaRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0