Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The MediumRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Drug KingRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
The Invention of LyingRated ★ 3.0
TrumboRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The HuntRated ★ 4.0