Titles you rated
A Serious ManRated ★ 3.0
Vijay and IRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 1.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.0
TenetRated ★ 5.0
The DiscoveryRated ★ 4.0
The Cloverfield ParadoxRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Blue HourRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
MaggieRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Sausage PartyRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5