Movies
Ratings
165
Chungking ExpressRated ★ 3.5
13 Going on 30Rated ★ 3.0
Just FriendsRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
White ChicksRated ★ 3.5
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5