Titles you rated
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
Even If I Fall in Love With YouRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
School 2017Rated ★ 2.0
To My Star 2: Our Untold StoriesRated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0- Lovely ComplexRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Youth of MayRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0