Series
Ratings
38
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Strangers From HellRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.0- Money Heist Season 5Rated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 2.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Girl From NowhereRated ★ 2.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.5
My NameRated ★ 3.5