Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 2.5
MarathonRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 1.5
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 1.0