Movies
Ratings
842
Perfect DaysRated ★ 5.0
The HoursRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5- The Birth of KoreaRated ★ 0.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
NowhereRated ★ 2.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 2.0
The TableRated ★ 1.0
Fast FiveRated ★ 2.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 2.5
The Fast and the FuriousRated ★ 2.5
Fast & Furious 6Rated ★ 2.5
Fast & FuriousRated ★ 2.5
Love & Other DrugsRated ★ 2.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 2.5
Isle of DogsRated ★ 3.5
The GrinchRated ★ 2.5