Titles you rated
Despicable MeRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0