Titles you rated
Temperature of LoveRated ★ 5.0- 72 Seconds Season 3Rated ★ 4.5
- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.5
- Banana Actually Season 2Rated ★ 4.5
72 Seconds Season 2Rated ★ 4.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5