Movies
Ratings
1500
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
The HuntRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
F9: The Fast SagaRated ★ 3.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
LightyearRated ★ 4.0
NobodyRated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.5
The Suicide SquadRated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 3.0
Sing 2Rated ★ 3.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.5
The Gray ManRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5