Movies
Ratings
159
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5- The CureRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0