Titles you rated
Long Live the KingRated ★ 2.5
Tough as IronRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 2.5
MasterRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 0.5
ExitRated ★ 3.5
Gods of EgyptRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0