Titles you rated
AvatarRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
FriendRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Game of DeathRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0