Titles you rated
Dracula UntoldRated ★ 3.5
A Letter to MomoRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 2.0
TwentyRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The SignalRated ★ 3.5