Titles you rated
Bridal MaskRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0