Series
Ratings
213
DexterRated ★ 3.5
WentworthRated ★ 3.5
Korean Hostel In SpainRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5- MirandaRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.0
WentworthRated ★ 3.5
WentworthRated ★ 3.5
WentworthRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Lupin Season 1Rated ★ 2.5
Beyond EvilRated ★ 3.5