Titles you rated
GodzillaRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 1.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 2.0
Wet DreamsRated ★ 1.5
District 13: UltimatumRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 2.0
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 2.0
Painted FireRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 1.0
The Last BlossomRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
Lady and the TrampRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
Liar LiarRated ★ 4.0