Titles you rated
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 1.0
Taken 2Rated ★ 2.5
Mission: Impossible IIRated ★ 2.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 1.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.5
Rush HourRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 2.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
The Iron LadyRated ★ 3.0
Ruby SparksRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.5
Underworld: AwakeningRated ★ 1.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 2.5
Johnny EnglishRated ★ 3.0