Movies
Ratings
261- Highway StarRated ★ 2.5
Babe: Pig in the CityRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 2.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 2.0
Mr. Housewife: Quiz KingRated ★ 1.0
Ghost ShipRated ★ 1.0
The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 1.0
The Hangover Part IIIRated ★ 3.5
In Good CompanyRated ★ 1.5
The Book ThiefRated ★ 1.5
FridaRated ★ 1.0
Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 0.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
Child's Play 2Rated ★ 2.0
ChaosRated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.5- Tales of the UnusualRated ★ 2.5
Nanny McPheeRated ★ 2.5
Paranormal Activity 4Rated ★ 2.5