Series
Ratings
26
BarakamonRated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.5
My Bride is a MermaidRated ★ 5.0- The Familiar of Zero: Knight of the Twin MoonsRated ★ 4.5
The Familiar of ZeroRated ★ 4.5
Vinland Saga Season 2Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Vinland SagaRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
GiantRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0