Movies
Ratings
1681
TitanicRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 2.5
The Angry Birds MovieRated ★ 1.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 1.5
Sing StreetRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.0
Singin' in the RainRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
9Rated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Hello, SchoolgirlRated ★ 2.0
Baby and MeRated ★ 2.0
Being John MalkovichRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 2.0
A PromiseRated ★ 3.0
An Empress and the WarriorsRated ★ 1.5