Titles you rated
EnchantedRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 5.0
Hannah ArendtRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
FantasiaRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0