Titles you rated
Les MisérablesRated ★ 4.0
JunoRated ★ 4.5
The Last BlossomRated ★ 5.0
Baby and MeRated ★ 3.0
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 2.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 4.5
The HostRated ★ 1.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 1.5
Horton Hears a Who!Rated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 3.0
Superman IIIRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0