Movies
Ratings
370
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 5.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
LavaRated ★ 4.5
The Theory of EverythingRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
High SocietyRated ★ 0.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0