Titles you rated
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Hyper KnifeRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 1.5
Shop of the LampRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
High School Mystery ClubRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 2.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Agents of MysteryRated ★ 0.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 1.5