Titles you rated
- Good BoyRated ★ 3.0
Head Over HeelsRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 2.5
119 Emergency CallRated ★ 3.5
Offline LoveRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Non-rem no Mado 2025 ShinshunRated ★ 3.0
Grand Maison Tokyo SpecialRated ★ 3.0
The Diamond Sleeping in the SeaRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 2.5
Watashitachi ga Koisuru RiyuRated ★ 2.5
Beyond GoodbyeRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Umino HajimariRated ★ 4.0
0.5 no OtokoRated ★ 4.0- Black PeanRated ★ 3.0