Movies
Ratings
581
CocoRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 1.5
AntzRated ★ 1.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 1.5
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 2.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 2.0
Battle RoyaleRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 5.0
Our PresidentRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0