Series
Ratings
46
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 5.0- The FrogRated ★ 2.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.5
The Vampire DiariesRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 5.0