Movies
Ratings
501
Tale of TalesRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
Babette's FeastRated ★ 5.0
A Room with a ViewRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.5
Lady MacbethRated ★ 2.5
A Clockwork OrangeRated ★ 3.0
Christopher RobinRated ★ 3.5
Vanity FairRated ★ 2.5
Ocean WavesRated ★ 3.0
The FavouriteRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 2.5
Diary of a ChambermaidRated ★ 1.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 2.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5
The KingRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.5