Series
Ratings
131
Family PlanRated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
HydeRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
Agents of MysteryRated ★ 2.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0