Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0