Titles you rated
МетроRated ★ 5.0
Forever EnthralledRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.0
Mr. BrooksRated ★ 4.0
Sarah's KeyRated ★ 4.0
Wait Until DarkRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
PreciousRated ★ 3.0
Rear WindowRated ★ 3.0
BarbaraRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 3.5
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0