Titles you rated
The AviatorRated ★ 3.5
SyrupRated ★ 4.0
Laws of AttractionRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The NegotiatorRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
No MercyRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0