Movies
Ratings
1005
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Dirty MoneyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
War DogsRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
Roman J. Israel, Esq.Rated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 4.0- Hansan ReduxRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 2.0
The BoysRated ★ 3.5
The Current WarRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.0
SpectralRated ★ 3.0
Extraction 2Rated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0