Titles you rated
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
MoonRated ★ 3.5
Le Grand ChefRated ★ 2.5
I Am SamRated ★ 4.0
The FatherRated ★ 4.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Danny CollinsRated ★ 3.0
The UnfairRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 2.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
CasperRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.5