Titles you rated
An EducationRated ★ 2.5
Bagdad CafeRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
After the StormRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Match PointRated ★ 4.0
Nobody Loves MeRated ★ 4.0