Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 0.5
The ChorusRated ★ 3.5- Sex Is Zero 2Rated ★ 0.5
Art of FightingRated ★ 1.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.5