Titles you rated
Ant-ManRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5