Movies
Ratings
1229
About TimeRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
The JacketRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
The Parent TrapRated ★ 3.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.5