Titles you rated
The Night OwlRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 1.5
HereditaryRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.5
Men in Black InternationalRated ★ 1.5
SoulRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 2.0
ChampionRated ★ 2.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 1.0
21 BridgesRated ★ 1.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 2.0
FocusRated ★ 2.5