Titles you rated
MunichRated ★ 4.5
LolitaRated ★ 2.0
The Iron LadyRated ★ 1.0
FuryRated ★ 4.0
Final Destination 5Rated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 3.5
The CoreRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5