Titles you rated
Cold EyesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
About TimeRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0