Movies
Ratings
645
In Our DayRated ★ 4.0
Fallen LeavesRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.5
May DecemberRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Concerning My DaughterRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 3.5
MimangRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Showing UpRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
A Traveler's NeedsRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5