Movies
Ratings
978
FrankensteinRated ★ 5.0
WeaponsRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 3.5
Logan LuckyRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
RampageRated ★ 3.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.0
FlowRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
It's What's InsideRated ★ 3.5
Talk to MeRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 1.5