Movies
Ratings
743
Bring Her BackRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Kraven the HunterRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
The NunRated ★ 2.0
The DeliveranceRated ★ 2.0
SinkholeRated ★ 1.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 4.0
Pangolin: Kulu's JourneyRated ★ 3.5
BrickRated ★ 1.5