Movies
Ratings
409
TwentyRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
The Magic HourRated ★ 4.0
The HeatRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
CasperRated ★ 3.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 4.0
Ju-on: White GhostRated ★ 4.0
Hanako of the ToiletRated ★ 4.0
Evil DeadRated ★ 2.0